ENSK SK
 
 
 

Zdvíhače cievok

Bushman AvonTec vyrába kompletný sortiment zdvíhačov cievok, ktoré boli navrhnuté tak, aby vyhoveli množstvu rozmerových, kapacitných a špeciálnych kritérií. Vďaka svojej kvalite poskytujú tieto zdvíhače roky kontinuálnej, bezpečnej a efektívnej manipulácie s cievkami. Zdvíhače cievok Bushman AvonTec sú navrhnuté podľa najnovších revízií noriem ASME B30.20 a BTH-1, Konštrukcia závesných zdvíhacích zariadení.
 

 

    VLASTNOSTI

 • Teleskopické, motorické nohy
 • Formované a zaoblené sedlá na zdvíhacích povrchoch
 • Koncové spínače v zdvíhacích podložkách zamedzujú náhodnému otvoreniu pod
      záťažou

 

 

    VOLITEĽNÉ VLASTNOSTI

 • Motorické otáčanie
 • Fotografické oči napomáhajú centrovaniu cievky
 • Koncové spínače na koncoch nôh
 • Všetky povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s cievkou, majú podložky po celej
      dĺžke
 • Gumové alebo oceľové valčeky v zdvíhacích podložkách
 • Zabudované váhy s lokálnym alebo diaľkovým displejom

 

 

MOTORICKÉ ZDVÍHAČE CIEVOK

 

Kombinovaná prevádzková efektívnosť, ochrana cievky a využitie systému mostového žeriava Zdvíhacie zariadenie možno ovládať z kabíny, závesného panela alebo diaľkovo. Štandardné zdvíhače cievok majú kapacitu 20 až 50 t a obsahujú v ráme odnímateľné, nekovové chrániace tyče. Za účelom adaptácie zdvíhača cievok pre príslušné potreby zdvíhacieho systému cievok sú k dispozícii voliteľné funkcie.

 

 

Motorický rotačný zdvíhač cievok MR5067 je zdvíhacie zariadenie s nízkou svetlou výškou poskytujúce presné polohovanie cievky. Sprevodovaný motor vykonáva rotácie integrovaným hnacím pastorkom na ozubené koleso s ložiskom montovaným tlakovým spojom. Poistná spojka chráni rotačný pohon pred nárazovou záťažou.

 

 

NASTAVITEĽNÉ ZDVÍHAČE CIEVOK

 

Zdvíhač cievok model 427 je špeciálne vhodný pre aplikácie s ľahšími cyklami a aplikácie, pri ktorých je operátor v blízkosti cievky. Model 427 je veľmi efektívny na použitie v úzkych uličkách, je spoľahlivý a ekonomický.

25 t nastaviteľný zdvíhač cievok vykladá oceľové cievky zo železničného vagóna.

 

 

ZDVÍHAČE CIEVOK SO SYSTÉMOM VÁŽENIA ZÁŤAŽE

 

 

Zdvíhače cievok Bushman AvonTec môžu obsahovať vážiace systémy na presné váženie cievok počas dvíhania. Toto eliminuje potrebu zvláštnej podlahovej váhy a šetrí čas. Kalibračné nastavenia sa ukladajú v systémovej pamäti a nestratia sa, dokonca aj počas výpadku napájania.

 

 

AUTOMATIZOVANÉ APLIKÁCIE PRE MANIPULÁCIU S CIEVKAMI

 

 

Bushman AvonTec tiež dodáva zdvíhače cievok pre automatizované aplikácie pre manipuláciu s cievkami. Obrázok zobrazuje jeden z dvoch 42 t zdvíhačov cievok na plne automatickom skladovom žeriave nakladajúcom cievku na prenosový vozík.

 

 

KLIKNUTÍM NA NIŽŠIE UVEDENÝ OBRÁZOK ZOBRAZÍTE VŠETKY DOSTUPNÉ VOĽBY PRE DVÍHAČE CIEVOK:

 

Coil Grab Options

 

  Prevzatie brožúry Zdvíhače cievok (696 KB) Get Adobe Reader