ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Neželezné kovy / Plochý Produkt / Manipulácia s cievkami / Vertikálne zdvíhacie zariadenia  

Vertikálne zdvíhacie zariadenia

              Vertical Lifting Equipment                  Vertical Lifting Equipment

Výroba oceľových cievok si niekedy vyžaduje manipuláciu vo vertikálnej alebo v "okom nahor" polohe. Spoločnosť Bushman AvonTec vyvinula niekoľko produktov, ktoré umožňujú zákazníkom manipuláciu s cievkami bezpečným, efektívnym a ekonomickým spôsobom. Niektoré z týchto produktov obsahujú zostavu s automatickou západkou, ktorá zvyšuje efektivitu vyžadovaním len jednej osoby na obsluhu.

Všetky vertikálne zdvíhače cievok spoločnosti Bushman AvonTec poskytujú stabilnú funkciu s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Všetky zdvíhače cievok s aplikáciou na vnútorný priemer cievky sú navrhnuté podľa najnovších revízií noriem ASME B30.20 a BTH-1, Konštrukcia závesných zdvíhacích zariadení.

Vertikálne zdvíhače cievok zdvíhajú cievky, ktoré sú uložené na rozperách aby umožnili zdvíhacím nohám predĺženie pod cievku a tak zabezpečili správne uchopenie. K dispozícii sú voliteľné ručné reťazové kolesá alebo elektrické motory na ovládanie pohybu nôh. Hodia sa pre celý rozsah vnútorných priemerov cievok a šírok.

 

VERTIKÁLNE KLIEŠTE S DVOJITÝM LEMOM

 

       Vertical Coil Tongs

        Vertical Coil Tongs

 

Vertikálne kliešte s dvojitým lemom dokážu manipulovať vertikálnymi cievkami uchopením vnútorného aj vonkajšieho priemeru cievky na oboch stranách. Poskytujú zvýšenú ochranu integrity cievky, pretože aplikujú upínací tlak na dvojnásobnej ploche. Vonkajšie čeľuste sú nastaviteľné pre široký rozsah hrúbky lemov. Upínací tlak je väčší ako trojnásobok kapacity celkového bremena.

Kliešte s dvojitým lemom udržiavajú rovnováhu bez ohľadu na to, či sú prázdne alebo s bremenom. Za účelom bezpečného a efektívneho uchopenia alebo uvoľnenia sú vybavené automatickou západkou.

Zdvíhacie podložky, vystlané rôznymi materiálmi od mäkkého uretánu po tvrdený a zúbkované podložky, uchopujú a chránia bremeno.

 

  Prevzatie brožúry Vertikálne zdvíhacie zariadenia (568 KB) Get Adobe Reader